به وب سایت
خوش آمدید
این سایت با هدف آموزش، ایجاد بستر ارتباطی مناسب میان عکاسان و ارتقاء سطح کیفی علاقه مندان هنر عکاسی فعالیت می نماید.
لطفا با ارسال نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود ما را در این مهم یاری نمایید.

فرازهای فرهنگی

بسیاری از مردم نگاه می کنند ولی عده کمی از آنها میبینند .

آندره کرتز

نسخه ی بروز شده ی سیستم عامل یو اس بی(USB) سیگما(Sigma)

دفعات بازدید: 723

شرکت سیگما(Sigma) نسخه ی بروز شده ی سیستم عامل رابط یو اس بی(USB) خود که با لنز های 150-600 میلی متری مدل f/5.6-6.3 DG OS HSM S  و 18-300 میلی متری مدل f/3.5-6.3 Macro OS HSM  سازگاری دارد را ارائه داد.اگر چه لنز های ذکر شده با مونت های(Mount) سیگما(Sigma) ،کانن(Canon) و نیکون(Nikon) سازگاری داشت، البته نسخه ی بروز شده رابط یو اس بی(USB) هنوز با لنز های نیکون(Nikon) سازگاری ندارد و در حال حاضر فقط با لنز های سیگما(Sigma) و کانن(Canon) سازگاری دارد، البته گفته می شود نسخه ی بروز شده ای هم برای نیکون(Nikon) نیز به زودی معرفی خواهد شد.

رابط یو اس بی(USB) سیگما به دارندگان لنز های سیگما(Sigma) مدل Global Vision Art ،ورزشی و لنز های جدید این اجازه را می دهد که رفتار لنز های خود را با استفاده از نرم‎افزار Sigma Optimization Pro  تنظیم کنند.

رابط یو اس بی(USB) در واقع لنز شما را با استفاده از یک نرم‎افزار به رایانه ی شخصی شما وصل می کند.این رابط به شما این اجازه را می دهد که سیستم عامل لنز خود را  به روز کنید، به عنوان مثال می توانید سیستم فوکوس خود را تنظیم کنید و یا در لنز های ورزشی، سرعت سیستم AF نیز قابل تغییر می باشد.در کل رفتار سیستم اپتیک(Optical) قابل تنظیم می باشد.

دارندگان لنز جدید 50 میلی متری Art  مدل  f/1.4 DG HSM  حتی می توانند فوکوس دستی را روشن یا خاموش کنند و یا میزان چرخش مناسب حالت عکاسی خود را انتخاب کنند.

قابل ذکر است که  بعضی از لنز های مدل Global Vision،Art ،لنز های سیگما(Sigma) مدل DN برای میکرو(Micro) چهار سوم   و همینطور مونت مدل ای سونی(Sony E-mount) با این رابط سازگاری ندارند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد رابط یو اس بی(USB) و دانلود نسخه ی بروز شده ی سیستم عامل به سایت سیگما سری بزنید.

 

مترجم:فراز مهرآیین

فایلهای پیوست: 
پیوستاندازه
Image icon USB_Dock_Cord.jpg25.41 کیلوبایت