به وب سایت
خوش آمدید
این سایت با هدف آموزش، ایجاد بستر ارتباطی مناسب میان عکاسان و ارتقاء سطح کیفی علاقه مندان هنر عکاسی فعالیت می نماید.
لطفا با ارسال نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود ما را در این مهم یاری نمایید.

فرازهای فرهنگی

جستجو، دیدن و ادراک سه مرحله رسیدن به بیداری است. دوربین میجوید، ذهن میبیند و قلب ادراک میکند. 

پل مارتین لستر

انتظار ها در مورد کنن 7D Mark II به پایان رسید

دفعات بازدید: 1,146

انتظار ها به پایان رسید و شاید پر سرو صدا ترین دوربین سال 2014 بالاخره به عموم معرفی شد.بعد از ماه ها شایعه و انتشار عکس هایی از این دوربین ،هم اکنون می توانیم این دوربین را در بازار ببینیم.

با نگاهی به مشخصات این دوربین،می توان فهمید که عکاسان عرصه های action   و sport  از علاقه مندان این دوربین خواهند بود.

مهمترین ویژگی این دوربین نسل جدید سیستم محبوب Dual Pixel AF   که قبلا در کنن 70D  از آن استفاده می شد ،می باشد.این سیستم فوق قدرتمند به 65 نقطه ای تماما متقاطع خود افتخار می کند.سرعت سیستم AF  نیز بسیار بالا می باشد که با کمک پردازشگر قوی Dual Digic 6  قابلیت عکسبرداری از 10 فریم در هر ثانیه را دارد.

ویژگی بارز دیگر این مدل ،کنار رفتن سنسور 18MP APS-C  می باشد که در بسیاری از دوربین ها کنن مورد استفاده قرار می گرفت.این سنسور جای خود را به سنسور جدید  APS-C 20.2 MP  داد.در مورد رزولوشن هم باید این را گفت که بیشترین ISO  51200 و شروع ISO  16000 می باشد.

این دوربین از نظر بدنه هم پیشرفت هایی داشته که 4 برابر بیشتر در برابر گرد و خاک مقاوم می باشد و البته عمر شاتر این دوربین نیز تا 200000 شات افزایش پیدا کرده است.

از ویژگی های دیگر این دوربین می توان به صفحه نمایش 3 اینچی،سنسور 150000 پیکسل RGB ،سیستم intervalometer  برای عکاسی time-lapse  بهتر،GPS  و باتری هایی با ظرفیت بیشتر اشاره کرد.

درباره ی فیلم برداری این دوربین نیز می توان به قابلیت فیلم برداری 60fps  با دو فرمت MP4  و MOV اشاره کرد که البته چون قابلیت اتصال هدفون نیز دارد می توانید صدا ها هم زیر نظر بگیرید.این امکانات با توجه به درگاه HDMI  می تواند   کنن 7D Mark II را برای فیلم برداری منحصر به فرد کند.

شاید تنها چیزی در این دوربین از قلم افتاده ، عدم پشتیبانی از Wifi  باشد.البته بحث هایی می شود که عکاسان حرفه ای نیازی به این ویژگی ندارند ،به هر حال  اگر خواهان استفاده Wifi  در این دوربین هستید باید جداگانه یک عدد WFT-E7A Version 2  نیز خریداری کنید.

7D Mark II  از ماه نوامبر وارد فروشگاه ها می شود.قیمت بدنه ی این دوربین 1800 دلار می باشد که به همراه کیت که شامل یک  لنز  18-135 میلی متری مدل EF-S f/3.5-3.6 IS STM  است، 2150 دلار به فروش می رسد. شما می توانید بدنه ی این دوربین و یا کیت آن را از طریق لینک ها پیش خرید کنید.

نویسنده:DL Cade

مترجم:فراز مهرآیین

 

فایلهای پیوست: 
پیوستاندازه
Image icon 1.jpg251.14 کیلوبایت
Image icon 2.jpg223.9 کیلوبایت
Image icon 3.jpg206.33 کیلوبایت
Image icon 4.jpg179.6 کیلوبایت
Image icon 5.jpg143.37 کیلوبایت
Image icon 6.jpg133.72 کیلوبایت
Image icon 7.jpg299.24 کیلوبایت