به وب سایت
خوش آمدید
این سایت با هدف آموزش، ایجاد بستر ارتباطی مناسب میان عکاسان و ارتقاء سطح کیفی علاقه مندان هنر عکاسی فعالیت می نماید.
لطفا با ارسال نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود ما را در این مهم یاری نمایید.

فرازهای فرهنگی

عکاسی یک اتفاق نیست ، یک مفهوم است

آنسل آدامز

مقالات معرفی کتاب

رامین کاکاوند
سال هاست عکاسان، هنرمندان و فعالان عرصه مطبوعات از تضییع حقوق خود در کشور گله مند هستند. این تضییع در موارد زیادی به علت نا آشنایی آنان با حقوقشان رخ می دهد. خوشبختانه در جامعه ای زندگی می کنیم که قوانین آن بیشتر به نفع عکاسان است. لذا عکاسانی که با قوانین و عرف جامعه آشنایی دارند با اطمینان و اعتماد به نفس بیشتری کار می کنند و یقیناً موفق تر از سایرین خواهند بود.
رامین فرزبود
به گزارش پایگاه عکاسی زوم نیوز ، این کتاب در ۱۲۰ صفحه در قطع خشتی و در تیراژ ۲۰۰۰ جلد توسط خود مؤلف در دی ماه ۱۳۹۰ با قیمت ۳۰۰۰ تومان منتشر شد.
بهزیستی خراسان رضوی
کتاب آثار راهیافته به «نخستین جشنواره سراسری عکس گلستانه» منتشر شد.
برایان پترسون
معروف‌ترین و پرفروش‌ترین کتاب برایان پترسون، Understanding Exposure است که با نام نورسنجی در عکاسی ترجمه شده و اکنون بالاخره بعد از ماه‌ها انتظار برای مجوز چاپ، هم اکنون توسط انتشارات پشوتن زیر چاپ است. امیدوارم که این کتاب تا یک ماه دیگر در بازار قابل تهیه باشد.
Richard Lynch
لايه‌هاي فتوشاپ يکي از اصلي‌ترين پايه‌هاي موفقيت اين برنامه و برگ برنده برنامه ادوبي نسبت به برنامه‌هاي شرکت‌هاي مشابه به حساب مي‌ايند
نوشته ‌ استیون شور، با ترجمه محسن بایرام نژاد
«ماهیت عکس‌ ها»، نوشته ‌ استیون شور، با ترجمه محسن بایرام نژاد، در قطع رقعی (مصور، گلاسه رنگی، 131 صفحه)، توسط انتشارات مرکب سپید به چاپ رسید.